У Києві поліція знову влаштувала погоню за кур'єром, який порушив ПДР (відео)

Патрульна поліція Києва

Цього разу порушника вдалося затримати

У Києві патрульні поліцейські затримали кур'єра на мопеді, який порушив ПДР. Інцидент стався на вулиці Генерала Алмазова. Водій мопеда Yamaha порушив вимоги знаку та проїхав прямо зі смуги, призначеної для повороту ліворуч. Про це повідомляється у Telegram-каналі патрульної поліції Києва.

Зазначається, що патрульні наказали порушнику зупинитися та подали відповідні сигнали. Той спочатку зупинився, але раптово кинувся навтьоки. Поліцейські підкреслили, що водій їздив тротуарами, чим наражав на небезпеку інших учасників руху. Врешті водій звернув на тупикову вулицю, де його й затримали патрульні.

"Чоловік виявився тверезим, але не мав відповідної водійської категорії. За це порушення патрульні винесли на нього постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керувати таким транспортним засобом) та склали протокол за ст. 122-2 (Невиконання водіями вимог про зупинку) КУпАП", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 16 березня у Києві поліція влаштувала погоню за кур'єром, який проїхав на червоне світло. Після тривалої погоні кур'єр зміг відірватися від поліцейських.