У Києві почали готуватися до третьої хвилі COVID-19

Фото з відкритих джерел

Міська влада доручила опрацювати питання збільшення кількості реаніматологічних ліжок у лікарнях, які визначені для прийому хворих з підозрою на COVID-19

Міська влада Києва почала готуватися до третьої хвилі епідемії COVID-19. Відповідне рішення прийняв місцевий штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що влада доручила опрацювати питання збільшення кількості реаніматологічних ліжок у лікарнях, які визначені для прийому хворих з підозрою на COVID-19.

Лікарні, які включені в другу хвилю госпітальних баз прийому хворих на СOVID-19, повинні підготуватися до прийому пацієнтів під час третьої хвилі епідемії. Зокрема, забезпечити підведення кисню, закупити необхідні медикаменти та засоби індивідуального захисту.

Крім того, керівництво підприємств, установ та організацій критичної інфраструктури знову просять скласти список працівників, яким можуть знадобитися спеціальні перепустки на проїзд у громадському транспорті в разі посилення карантину.

Нагадаємо, головний санітарний лікар Ігор Кузін вважає, що четверта хвиля COVID-19 в Україні може стати останньою. Він розповів, що наступний спалах коронавірусу в нашій країні може відбутися восени.