У Києві не підвищуватимуть ціни на проїзд до кінця опалювального сезону, - Кличко

Віталій Кличко

Фото з відкритих джерел

Він переконує, що столиця вимушена підвищити вартість проїзду, бо відбулося значне зростання цін на енергоносії

У Києві не будуть підвищувати ціни на проїзд у комунальному транспорті щонайменше до кінця опалювального сезону. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко

Кличко зазначив, що процес публічних консультацій щодо підвищення тарифів був ініційований через звернення "Київського метрополітену" та "Київпастрансу". У зверненні вони заявили, що тарифи на перевезення давно не відповідають собівартості. 

"Друзі! Питання перегляду тарифів на проїзд до кінця опалювального сезону розглядатися не буде! ... Я розумію, наскільки чутливим є питання вартості проїзду для киян. І зазначу, що винесене воно поки тільки на обговорення. Це - проект. А не ухвалене рішення", - написав Віталій Кличко.

Новини за темою: У Києві може не відбутися підвищення цін на проїзд у громадському транспорті: За якої умови

Мер Києва переконує, що столиця вимушена згодом підвищити вартість проїзду, бо відбулося значне зростання цін на енергоносії, що є головною складовою вартості тарифу. 

"В цій ситуації Києву доводиться постійно дотувати також комунальний транспорт та утримувати ціни на проїзд у ньому в кілька разів нижче їх собівартості. Нагадаю, тільки цього року дотація на міський транспорт становить 4,5 млрд грн з міського бюджету. Тобто ми поставлені перед вибором: або збільшувати цифри в платіжках за комуналку, або підвищувати плату за проїзд. Бо увесь бюджет столиці ми не можемо пустити тільки на дотації", - зазначив Віталій Кличко.

Кличко заявив, що Київ опинився у складній економічній ситуації "через енергетичну кризу та постійні борги центральної влади перед містом".

Нагадаємо, 16 листопада в прес-службі КМДА заявили, що вартість проїзду в усіх видах міського транспорту підвищать з 8 до 20 грн.