У Києві найближчими днями можуть розпочати опалювальний сезон, - Кличко

Фото з відкритих джерел

Об'єкти соціальної інфраструктури почали отримувати тепло

У Києві вже найближчими днями може розпочатися опалювальний сезон. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє КМДА.

"Враховуючи погодні умови, ми вже за лічені дні можемо розпочати опалювальний сезон для житлових будинків. Але актуальна на сьогодні вартість природного газу вже у вісім разів вища, ніж минулого року, і від тої, що закладена в тариф підприємства. Саме тому сьогодні ми повинні ухвалити рішення в інтересах споживачів. Яке, з одного боку, надасть місту можливість впевнено ввійти в зиму, маючи необхідні запаси газу. А з іншого – не допустити зростання тарифів на тепло для населення", - сказав Віталій Кличко.

Він додав, що у лікарні, дитсадки та школи тепло вже почало надходити з початку тижня. 

Новини за темою: Опалювальний сезон на порозі: Топ проблем у регіонах перед запуском тепла у домівки українців
 

Нагадаємо, нещодавно директор з інтегрованих комунікацій НАК "Нафтогаз України" Максим Білявський повідомив, що до кінця квітня 2022 року ціна на газ для населення становитиме 7,96 гривні, а для виробників тепла та гарячої води – 7,42 гривні. 

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що готовність всієї інфраструктури України до опалювального сезону становить 99%.