У Києві ліжка для хворих на COVID-19 заповнені майже на 45%, - КМДА

На сьогодні у столиці працюють 57 мобільних бригад вакцинації, створені для виїзду на підприємства

У Києві, Донецькій та Одеській областях розгорнуть мобільні шпиталі Фото з відкритих джерел

У Києві станом на сьогодні заповненість ліжок у лікарнях, які визначені для прийому хворих на COVID-19, складає 44,6%. Столична влада закликає громадян якомога активніше вакцинуватися. Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, передає пресслужба установи.

"У столиці щодня збільшується кількість захворілих та госпіталізованих: станом на сьогодні заповненість ліжок у лікарнях, які визначені для прийому хворих на COVID-19, складає 44,6%. Щоб упередити можливий локдаун, маємо максимально швидко вакцинувати людей. Іншої альтернативи немає", – зазначила Ганна Старостенко.

При цьому вона зауважила, що ресурсів для нарощення темпів вакцинації вистачає, і місто постійно шукає нові можливості для їхнього розширення.

Новини за темою: Майже на 15%: У Києві фіксують зростання захворюваності на грип та ГРВІ

"Збільшуємо кількість пунктів, робимо максимально зручну логістику, щоб кожен охочий міг приїхати і щепитися. Вакцин достатньо і є вибір – Coronavac, Pfizer, AstraZenecа. На сьогодні працюють 57 мобільних бригад, створені для виїзду на підприємства, у колективи. У ТРЦ щотижня розширюємо кількість пунктів вакцинації й нині їх вже 22. Ще 117 пунктів щеплення працюють на базі лікувальних закладів міста, діє також центр масової вакцинації у МВЦ та 21 міні-вакцинальний центр", - зазначила Старостенко.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 11 жовтня, лабораторно підтвердили 11 996 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.