У КМДА заявили, що інформація про перекриття руху на мосту Патона не відповідає дійсності

Фото з відкритих джерел

Перший заступник голови КМДА заявив, що ця інформація є маніпуляцією

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник заявив, що інформація про перекриття руху на мосту Патона у Києві з 29 листопада не відповідає дійсності та є маніпуляцією. Про це повідомляється на сайті КМДА.

"Сьогодні триває процедура закупівель щодо розробки проектно-кошторисної документації з реставрації з пристосуванням мосту ім. Є. О. Патона. Після визначення переможця розпочнуться роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації. Мова про перекриття руху на мосту взагалі не йде! І подібна інформація є навмисною маніпуляцією", - зазначив Поворозник.

Новини за темою: У центрі Києва через пожежу перекрили вулицю Костельна

За його словами, з огляду на аварійний стан споруди з 2020 року обмежено в'їзд на міст будь-якого транспорту, навантаження на вісь якого перевищує 6 тонн, а також обмежено рух крайніми правими смугами в обох напрямках. Усе це зроблено зменшення навантаження на споруду. І саме в такому режимі міст продовжує працювати.

Також у КМДА розповіли, що 6 та 13 листопада було проведено візуальний та технічний огляд, який не виявив нових процесів руйнування конструкції мосту Патона.

Нагадаємо, раніше у Києві на Лівому березі провалився асфальт, рух транспорту перекривали. Провал асфальту стався на проспекті Алішера Навої.