У КМДА заявили про загрозу зриву заходів до 9 Травня у Києві

Заступник голови КМДА Марина Хонда

На території Національного музею історії України у Другій світовій війні не дозволяють встановити обладнання для сцени через усну заборону Мінкульту

У Києві може бути зірване проведення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні через усну заборону Міністерства культури. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.  

За її словами, технічне обладнання для монтування сцени не пропускають на територію Національного музею історії України у Другій світовій війні. 

"Це традиційний захід, який відбувається у Києві щорічно понад 20 років. Сьогодні зранку нам стало відомо, що техніку та обладнання для монтування сцени не пропускають на територію музею. Пояснити причини такого рішення керівництво музею не може й посилається на пряму усну заборону Міністерства культури", - зазначила Марина Хонда.

Новини за темою: 9 Травня як День перемоги і примирення: Історія і суть великого свята Перемоги

Чиновниця додала, що жодних документів на підтвердження рішення Міністерства культури у керівництва музею немає. За словами голови КМДА, йдеться про спробу зриву проведення щорічного заходу.

Нагадаємо, 9 травня, у 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, до забезпечення громадського порядку буде залучено понад 13 тисяч правоохоронців.