У Канаді бюджетники влаштували "мовчазні протести" проти примусової COVID-вакцинації (відео)

Скріншот з відео

Протистояльники просто мовчки стояли з плакатами

У соціальних мережах поширюють відео з Канади, на якому пожежники, працівники швидкої медичної допомоги та поліція годину мовчали, протестуючи проти урядових паспортних заходів у Калгарі. Про це повідомляє видання GreenPost.

 
Згодом в мережі почали з’являтись інші подібні відео - колеги протестувальників із Калгарі почали переймати таку тактику.

Вчора, 13 вересня, поліцейські, пожежники та парамедики зібралися в Королівському парку, Торонто, на мовчазний протест проти обов’язкових COVID-щеплень.

У коментарях люди зазначають, що відмова виконувати свої обов’язки була б набагато дієвішою формою протесту. Але наразі канадські бюджетники не готові зайти аж так далеко в демонстрації своєї незгоди з вакцинною політикою своєї держави.

Новини за темою: В Україні за добу вакцинували від коронавірусу понад 135 тис. людей

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко закликав українців зробити щеплення проти COVID-19. За його словами, коронавірус стає "пандемією невакцинованих".

Також нагадаємо, що віце-президент Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Анна Б'єрде заявила, що Україна використала ресурси Світового банку для закупівлі вакцин, однак темпи вакцинації залишаються одними з найнижчих у Європі.