У Іспанії затримали українця, підозрюваного у вбивстві силовиків на Майдані

Євромайдан Фото з відкритих джерел

Підозрюваний українець перебував у міжнародному розшуку

Іспанська поліція затримала українця, якого підозрюють у вбивстві двох силовиків під час подій на Майдані у 2013 році. Про це повідомляє прес-служба поліції Іспанії.

Місцеві правоохоронці стверджують, що затриманий українець переховувався та останнім часом жив у віддаленій сільській місцевості. Його заарештували у м. Пусоль після того, як українські правоохоронці подали його у міжнародний розшук. 

Іспанські поліцейські почали шукати підозрюваного у квітні 2020 року. Повідомляється, що він постійно користувався громадським транспортом та часто змінював своє місцезнаходження. 

Щоб дізнатися точне місцезнаходження підозрюваного та затримати його, правоохоронці встановили спеціальну техніку. 

Новини за темою: МОН наказали переглянути підручники з історії щодо подій на Майдані

Нагадаємо, генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила, що слідство в основних справах Майдану правоохоронці планують завершити до кінця 2021 року. За її словами, слідство активно рухається в цьому питанні та має низку зрушень.

Раніше повідомлялося, що Європейський суд з прав людини виніс рішення у низці справ щодо подій Революції гідності, заявивши про численні порушення прав людини та відповідальність держави Україна за смерті