У Гонконгу схвалили COVID-вакцину Sinovac для дітей віком від трьох років

Фото з відкритих джерел

Влада міста має намір вакцинувати 100% населення

У Гонконзі схвалили вакцину проти коронавірусу Sinovac Biotech для дітей від трьох до 18 років. Влада міста має намір вакцинувати 100% населення. Про це з посиланням на Reuters повідомляє "УНН".

Влада Гонконгу прийняла рішення розширити вакцинальну компанію серед своїх громадян. Розширення вікових обмежень пов'язано з тим, що кампанія вакцинації в Гонконзі, що почалася в лютому, відстала від багатьох інших розвинених країн: близько 67% населення були вакциновані двома щепленнями від Sinovac або німецької компанії BioNTech.

Новини за темою: Канада дозволила COVID-вакцину Pfizer для дітей від 5 років

У заяві, зробленій у п'ятницю, уряд міста заявив, що закупив 1 мільйон додаткових доз вакцини BioNTech для впровадження третьої дози вакцини проти COVID-19.

Гонконг наслідував приклад Пекіна, зберігши суворі обмеження на поїздки, щоб не допустити нові спалахи COVID.

Незважаючи на те, що останнім часом практично не було випадків зараження на місцевому рівні, а серед населення практично не фіксують нових випадків коронавірусу.

Нагадаємо, генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреїсус засудив широке застосування бустерних доз і щеплення дітей проти COVID-19