Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

У головній мечеті України відкриють центр вакцинації від коронавірусу

Центр працюватиме щодня з 9 до 16 години

Мечеть Ар-Рахма в Києві. Фото: the-city.kiev.ua

У вівторок, 23 листопада, у головній мечеті України - "Ар-Рахма" - відкриється центр вакцинації від коронавірусу. Про це повідомляє прес-служба МОЗ. 

"23 листопада 2021 року об 11:00 відбудеться відкриття центру вакцинації населення проти COVID-19 в мечеті "Ар-Рахма" в місті Києві за адресою вул. Лук'янівська, 46", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що центр працюватиме щодня з 9 до 16 години. Вакцинуватися тут зможуть усі охочі віком від 18 років, а також підлітки віком від 12 років (за наявності у них усіх щеплень згідно з календарем профілактичних щеплень).

У МОЗ також нагадали, що в Україні працює вже понад 450 центрів вакцинації населення проти COVID-19. Їх відкривають на стадіонах, спортивних, освітніх та культурних майданчиках, у торговельних центрах, а також у релігійних установах.

Новини за темою: У Києві почали вакцинувати від грипу в аптеках

Нагадаємо, у Запоріжжі почали працювати два нові пункти вакцинації від коронавірусної хвороби. Нові пункти щеплення відкрили у храмах. Щеплення можна отримати у Свято-Покровському соборі (пр. Соборний, 37) та у Соборі Святої Трійці (вул. Культурна, 101а).