У ДР Конго виявили новий випадок лихоманки Ебола

ВООЗ заявила про завершення епідемії Еболи у Гвінеї Фото з відкритих джерел

Лихоманку виявили в зразках, взятих у маленької дитини, яка померла 6 жовтня

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, в регіоні Північний Ківу в Демократичній Республіці Конго був підтверджений випадок лихоманки Ебола, через п'ять місяців після того, як країна оголосила про припинення останнього спалаху. Про це повідомляє "УНН".

Зазначається, що відділення Національного інституту біомедичних досліджень (INRB) в Гомі підтвердило лихоманку Ебола в зразках, взятих у маленької дитини, яка померла 6 жовтня після того, як страждала від симптомів, подібних до характерних для вірусу Ебола.

Новини за темою: ВООЗ заявила про закінчення спалаху епідемії Еболи у Гвінеї

"ВООЗ підтримує органи охорони здоров'я в розслідуванні нового випадку Ебола", - заявила регіональний директор ВООЗ в Африці Матшідісо Моеті.

В Організації додали, що Північне Ківу постраждало від спалахів лихоманки Ебола протягом останніх кількох років.

Буцілі, де виявлено випадок, розташовано недалеко від Бені, міста, що було одним з епіцентрів спалаху Ебола в 2018-2020 роках на сході Демократичної Республіки Конго і приблизно в 50 км від міста Бутембо, де на початку цього року стався новий спалах Еболи.

Нагадаємо, у лютому в Гвінеї розпочали вакцинувати населення від лихоманки Ебола. Першими щеплення отримали медики й контактні особи.