Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

У додатку "Дія" з'явився сертифікат перехворілого на коронавірус

Згенерувати сертифікат можна через 15 днів після того, як лікар внесе відповідні дані в електронну систему

COVID-сертифікат про одужання буде доступний у "Дія" Фото з відкритих джерел

У додатку "Дія" з'явився сертифікат для тих, хто перехворів на COVID-19. Користувачам відображаються два документи - внутрішній і міжнародний. Про це повідомляє "РБК-Україна".

Як зазначається, у внутрішньому сертифікаті відображається фото, кому належить документ, а також дата народження, термін дії, номер сертифікату, а також прізвище, ім'я та по батькові людини.

Згенерувати сертифікат в "Дії" можна через 15 днів після того, як лікар внесе відповідні дані в електронну систему охорони здоров'я. Термін дії документа - не більше 90 днів, а отримувати його можна буде не частіше, ніж два рази на рік.

Новини за темою: У "Дії" прибрали функцію видалення COVID-сертифіката

Нагадаємо, що у мобільному застосунку "Дія" з'явився дитячий сертифікат про вакцинацію від коронавірусу. Детальніше про вакцинацію дітей та отримання COVID-документа читайте в нашому матеріалі.

Раніше повідомлялося, що в додатку "Дія" сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 тепер можна отримати з паспортом-книжечкою. Ця послуга буде особливо корисна для тих громадян України, у яких немає жодного біометричного паспорта.