У Дніпровському районі Києва з’явиться Мистецький ліцей, - КМДА

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський

У ліцеї створено новий освітній простір відповідно до вимог Нової української школи та забезпечено дотримання доступності для дітей з інвалідністю

Мистецький ліцей з’явиться у Дніпровському районі. Таке питання розглянули 6 липня депутати під час засідання Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

За словами заступника голови КМДА, депутата Київської міської ради Валентина Мондриївського, відповідно до нового освітнього законодавства України новий заклад забезпечуватиме здобуття початкової та профільної мистецької освіти одночасно зі здобуттям повної загальної середньої освіти.

Як зазначається, майбутній ліцей вже має потужну матеріально-технічну базу: тут створено новий освітній простір відповідно до вимог Нової української школи та забезпечено дотримання доступності для дітей з інвалідністю.

"Цим рішенням ми фактично створюємо нові учнівські місця у мікрорайоні, де поруч розташовані школи із наповненістю понад 100%, а також даємо можливість дітям ще у школі розвивати свої здібності для освоєння майбутньої професії у сфері мистецтв", – зазначив Валентин Мондриївський.

Як повідомив заступник голови КМДА, мистецький ліцей створять на базі закладу позашкільної освіти "Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва "Зміна" міста Києва".

Нагадаємо, дошкільні заклади освіти і школи переходитимуть на нове меню до 2022 року. Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки України.