У Дніпропетровській області в трудовому рабстві тримали 60 людей

УНІАН

За даними правоохоронців, організаторами схеми виявились троє осіб 64, 50 й 40 років

Поліція викрила схему вербування людей у Петриківському та Магдалинівському районах Дніпропетровської області. Організатори схеми змушували 60 осіб працювати на сільськогосподарських угіддях. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

За даними правоохоронців, організаторами схеми виявились троє осіб 64, 50 й 40 років. В результаті санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили у зловмисників зброю, набої, документацію, гроші, автомобілі та паспорти робітників. У бараках поліція виявила 60 осіб, які піддавалися трудовій експлуатації.

"Для обробки полів та збору урожаю овочів вони пропонували робітникам пристойну платню. Натомість людей заселили у бараки й платили лише частину обіцяних коштів", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: У Києві заарештували п'ятьох учасників злочинної групи, які утримували в рабстві понад сто осіб
Згідно ч. 3 ст. 149 й ч. 1 ст. 263 Кримінального Кодексу України зловмисникам загрожує позбавлення волі строком до п’ятнадцяти років. Поліція наразі встановлює місцеперебування ще двох осіб, які причетні до вербування людей.

Нагадаємо, 9 вересня правоохоронці викрили злочинну групу, яка організувала на Дніпропетровщині незаконну схему торгівлі людьми з метою трудової експлуатації.