У Дніпрі втік з лікарні та ховався у кущах пацієнт із коронавірусом, який потребує кисню

фото з відкритих джерел

Медики зазначили, що такі психози - не рідкість для інфікованих коронавірусом

У Дніпрі пацієнт з коронавірусом розбив вікно і втік з лікарні ім. Мечникова. Через годину його знайшли в кущах. Про розповів директор лікарні Сергій Риженко, повідомляє "Інформатор".

41-річний інфікованих коронавірусом чоловік потребує кисню. У якийсь момент він скинув кисневу маску і тумбочкою розбив вікно на першому поверсі, після чого зміг втекти. 

Під час втечі пацієнт порізав об віконне скло голову і руку, його вмовили повернутися і продовжити лікування. 

Директор лікарні зазначив, що стан чоловіка стабілізується і додав, що такі психози є не рідкістю для інфікованих пацієнтів. 

Новини за темою: Шмигаль розповів, у скільки Україні обійдеться вакцинація від коронавірусу

"Люди дуже важко переносять цю хворобу. Ми бачимо, що в ковідному відділенні дуже багато страждань, нервових збуджень. Ось такі психози проходять при лікуванні підступних пацієнтів. На жаль, коронавірусна інфекція "підпалює" мозок", - сказав Сергій Риженко. 

Раніше Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила, що новий індійський штам коронавірусу з потрійною мутацією став глобальною загрозою для здоров'я.

У Міністерстві охорони здоров'я України попередили, що індійський штам коронавірусу виражений надважкою клінічною картиною, з ураженням не тільки органів дихання, але і шлунково-кишкового тракту і нирок. При цьому у пацієнтів спостерігається важка інтоксикація організму.