У Департаменті транспортної інфраструктури та "Київавтодорі" проходять обшуки, - КМДА

Київавтодор. Фото: antikor.com.ua

Обшуки проводяться на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду міста Києва в рамках кримінального провадження щодо закупівлі техніки КК "Київавтодор"

У Департаменті транспортної інфраструктури та КК "Київавтодор" тривають обшуки. Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

"Сьогодні, 8 липня, у приміщеннях Департаменту транспортної інфраструктури КМДА та Комунальної корпорації "Київавтодор" слідчі Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокурора Офісу Генеральної прокуратури проводять обшуки", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили у Департаменті, обшуки проводяться на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду міста Києва в рамках кримінального провадження щодо закупівлі техніки КК "Київавтодор".

"Департамент та комунальна корпорація, у межах та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, надали всі документи, необхідні для всебічного й повного розслідування. Справа, яку розслідують у ДБР, стосується закупівлі техніки для КК "Київавтодор". Зокрема, машин для внесення рідких хлоридів. Їх закупівлі  були виконані за процедурою офіційних публічних закупівель", - зазначили в КМДА.

У Департаменті транспортної інфраструктури запевняють, що діяльність Департаменту та підпорядкованих йому комунальних підприємств прозора, тож об’єктивна і неупереджена перевірка встановить істину.

Нагадаємо, раніше топ-чиновникам КМДА було повідомлено про підозру за результатами обшуків у Департаменті соцполітики Київської міської держадміністрації.