У Чернігівській області розпочались навчання тероборони

Участь у них візьмуть 2000 військовозобов’язаних оперативного резерву

Навчальні збори з територіальної оборони у Чернігівській області Чернігівська ОДА

У середу, 12 травня, у Чернігівській області стартували планові двотижневі навчальні збори з територіальної оборони. Про це повідомила прес-служба Чернігівської ОДА.

Так, участь у них візьмуть 2000 військовозобов’язаних оперативного резерву та 119 резервістів  окремої бригади територіальної оборони оперативного командування "Північ".

"Зібраний особовий склад організаційного ядра розпочав підготовку для розгортання бригад у повному складі. Протягом двох днів резервісти прибуватимуть в осередки територіальної оборони, всі вони забезпечуватимуться харчуванням, формою, засобами гігієни, зброєю, боєприпасами. Сформовані підрозділи розпочнуть планові заняття з бойової підготовки, також в програмі навчань тренування штабів для відпрацювання охорони державного кордону, важливих об’єктів  та комунікацій та підтримання правового режиму воєнного стану на мирній території", - розповіла голова ОДА Анна Коваленко.

Зазначається, що навчальні табори розміщуватимуться в межах Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького, Новгород-Сіверського та Корюківського районів та безпосередньо в місті Чернігові.

Зокрема, учасники відпрацюють спроможності місцевих органів влади та органів військового управління до формування загонів територіальної оборони та підготовки особового складу до виконання покладених завдань.

До слова, фінансування навчальних зборів покладено на державний, обласний бюджети, територіальні громади та представників бізнесу.

Новини за темою: США та Україна влаштували спільні військові навчання у морі

Нагадаємо, з 12 до 14 травня у Львівській області пройдуть антитерористичні навчання Служби безпеки України. У цей період у громадян можуть перевіряти документи і транспорт.