У Болгарії затримали українського "злодія в законі"

Русская Болгария

"Злодія в законі" на прізвисько "Андрій Львівській" затримали в аеропорту міста Софія

Учора, 7 липня, в аеропорту міста Софія затримали одного із лідерів злочинного світу, відомого за прізвиськом "Андрій Львівській" та "Нєдєля". Про це повідомляє прес-служба Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Встановлено, що "злодій в законі" за підробленими документами намагався прибути до Болгарії. Під час митного контролю він надав документи на ім’я іншої особи.

Зараз українські поліцейські працюють із болгарськими колегами щодо подальшої екстрадиції "Андрія Львівського" на територію України.

"За даними слідства, у 2009 році разом з іншими особами він вбив свого друга та бізнес-партнера. На той час "Нєдєля" прагнув отримати найвищий статус у злочинній ієрархії, а його товариш, з яким у нього виник конфлікт на ґрунті спільної злочинної діяльності, збирався ініціювати так звану "сходку" та поскаржитися на нього лідерам кримінального світу", - йдеться в повідомленні.

У разі проведення такого зібрання підозрюваний не зміг би отримати статус "злодія в законі", тому вирішив позбутися свого бізнес-партнера.

"Через кілька років після вбивства, у жовтні 2012 року, його "коронують" і надають статус "злодія в законі". З того часу "Андрій Львівський" почав контролювати діяльність злочинних груп, "тіньові" схеми реального сектору економіки та відповідав за кримінальний "общак", - додали в Департаменті.

За скоєне "злодію в законі" може загрожувати до 15-ти років ув’язнення. Крім того, його було внесено до санкційного списку РНБО.

Нагадаємо, що раніше в аеропорту Харкова затримали росіянина, якого розшукує Інтерпол.