У AstraZeneca повідомили про створення ефективних COVID-ліків із суміші антитіл

Новий медичний препарат можна буде використовувати як для профілактики, так і для лікування пацієнтів

У кількох країнах Європи призупинили вакцинацію від коронавірусу препаратом AstraZeneca Фото з відкритих джерел

У британо-шведської фармацевтичної компанії AstraZeneca повідомили про створення експериментального препарату, який допомагає знизити ризик важкого перебігу та смерті від COVID-19. Про це повідомляє Reuters

Зазначається, що для виготовлення препарату використали суміш із двох антитіл під назвою AZD7442. Він покликаний захистити людей, у яких недостатньо сильна імунна відповідь на вакцини. 

"Результати дослыджень показали, що внутрішньом'язова доза AZD7442 може зіграти важливу роль у боротьбі з цією руйнівною пандемією", - сказав Г'ю Монтгомері, очільник групи дослідників нового препарату.

Повідомляється, що випробування проходило у 13 країнах і включало понад 900 дорослих учасників, одна половина отримувала AZD7442, а решта – плацебо. За результатами досліджень, новий "коктейль" моноклональних антитіл зменшував ризики госпіталізації та смерті від COVID-19 на 50 %.

"Раннє втручання з нашими антитілами може істотно знизити розвиток важкого перебігу хвороби з тривалим захистом на більш ніж 6 місяців", – сказав виконавчий віцепрезидент з досліджень і розробок біофармацевтичних препаратів AstraZeneca Мене Пангалос.

Новий медичний препарат можна буде використовувати як для профілактики, так і для лікування пацієнтів. Перш за все його призначатимуть тим, у кого ще не сформований імунітет.

AstraZeneca вже подали заяву до регуляторів США, щоб отримати дозвіл на екстрене застосування препарату для лікування пацієнтів з COVID-19.

Новини за темою: У США знову перевірили ефективність вакцини AstraZeneca: Які результати

Нагадаємо, європейський регулятор лікарських засобів додав украй рідкісний нервово-паралітичний розлад як можливий побічний ефект від вакцини компанії AstraZeneca