У Великій Британії анонсували скасування майже всіх карантинних обмежень з 19 липня

Фото з відкритих джерел

Остаточне рішення про послаблення карантину ухвалять за тиждень

Сьогодні, 5 липня, британський прем'єр-міністр Борис Джонсон оприлюднив свої плани щодо скасування майже всіх коронавірусних обмежень у Великій Британії за два тижні. Про це повідомляє "Європейська правда".

Зазначено, що майже всі обмеження, включаючи обмеження кількості людей, які можуть зустрітися разом, законодавчі вимоги щодо носіння масок для обличчя та соціальне дистанціювання в пабах та барах, - будуть скасовані в рамках завершального кроку дорожньої карти щодо зняття обмежень локдауну у Великій Британії.

Натомість жителям Великої Британії пропонуватимуть використовувати своє особисте судження щодо ризику зараження - прем'єр-міністр бажає побачити новий спосіб життя з вірусом.

При цьому остаточне рішення щодо того, чи слід запроваджувати останню фазу послаблення карантину, буде прийнято через тиждень, після огляду останніх даних та того, чи будуть виконані урядові тести на зняття обмежень.

Прем'єр Британії робить ставку на те, що програма вакцинації, яка послабила зв'язок між інфекціями та госпіталізацією, може перешкодити новій хвилі коронавірусу попри зростання числа заражень штамом "Дельта".

"Ми повинні бути чесними перед собою: якщо ми не зможемо знову відкрити своє суспільство в найближчі кілька тижнів, коли нам допомагають літо і шкільні канікули, то ми повинні запитати себе, коли ми зможемо повернутися до нормальності?" - сказав Джонсон.

Раніше повідомлялося, що у Великій Британії планують організувати кампанію вакцинації "підсилюючою" дозою вакцини від коронавірусу для людей віком 50+ перед типовим осінньо-зимовим періодом підвищеної захворюваності на ГРВІ.