У 7 областях України оголошено надзвичайну пожежну небезпеку

Фото з відкритих джерел

Четвертий рівень пожежонебезпеки очікується в Київській, Луганській, Донецькій, Вінницькій, Чернівецькій, Хмельницькій та Тернопільській областях

За даними Sinoptik.ua, в середу, 13 жовтня, в Київській, Луганській, Донецькій, Вінницькій, Чернівецькій, Хмельницькій та Тернопільській областях очікується 4-й рівень пожежонебезпеки - вкрай несприятливе поєднання відносно високої температури повітря і сухої погоди. Про це повідомляє "Вечірній Київ".

"Удень у цих регіонах температура сягатиме 10–13 °С, а в деяких районах навіть 18–21 °С. Радимо утриматися від розведення багаття в лісі, біля сільськогосподарських угідь і споруд, випалювання сухої трави в садах, на лісових галявинах і полях. Через можливі сильні пориви вітру — до 7–12 м/с — існує високий ризик загоряння та швидкого поширення вогню", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що під час розведення багаття на присадибній ділянці краще не залишати джерело вогню без нагляду. З огляду на прогноз для цього дня під час відвідування лісу рекомендується відмовитися від паління і не користуватися сірниками.

"Якщо раптом побачите загоряння, терміново телефонуйте "101"!", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: У Балаклії спалахнула потужна пожежа: Вогонь ледь не підібрався до житлових будинків

Нагадаємо, в Україні протягом вихідних 14-17 жовтня синоптики прогнозують сонячну погоду, без опадів.