У 2022 році в Україні можлива кампанія з ревакцинації проти COVID-19, - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль Кабінет міністрів

Голова уряду припустив, що при нинішньому темпі до кінця року вийде вакцинувати більшість дорослого населення

У 2022 році в Україні можливе проведення кампанії з ревакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19. Про це під час прес-конференції заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє "УНН".

"Чому важливо всім вакцинуватися до кінця року. Наступного року, ймовірно, можлива ревакцинація. Можливо. Всі країни до цього готуються. Невідомо, які штами з’являтимуться, як вірус буде поводитись. Поєднання вакцинації та ревакцинації дуже не бажане, оскільки це збиватиме якийсь ритм", - заявив прем’єр.

Голова уряду припустив, що при нинішньому темпі до кінця року вийде вакцинувати більшість дорослого населення.

Новини за темою: МОЗ планує проводити ревакцинацію від коронавірусу через рік

Нагадаємо, у Литві планують ревакцинувати від COVID-19 усіх громадян країни, починаючи з пріоритетних груп населення. Зазначається, що в першу чергу бустерну дозу вводитимуть людям літнього віку та медичним працівникам, якщо минуло шість місяців після щеплення останньою дозою вакцини.

Також нагадаємо, що у Франції почалася вакцинація від COVID-19 третьою дозою людей старше 65 років із хронічними захворюваннями. В країні сподіваються, що таким чином зуміють підвищити рівень захисту для боротьби з наслідками дельта-штаму коронавірусу.