Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Тисячу гривень отримають всі повністю щеплені українці, незалежно від дати вакцинації, - Шмигаль

Програма діятиме з 19 грудня цього року до 18 грудня наступного

Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр України Деним Шмигаль запевнив, що тисячу гривень отримають усі вакциновані українці, незалежно від того, коли вони отримували щеплення. Про це повідомляє "Урядовий портал". 

За словами Шмигаля, програма має дві цілі: підтримка малого й середнього бізнесу, а також мотивація людей до вакцинування від COVID-19.

"Ми підтримаємо 5 напрямків бізнесу, які найбільше постраждали під час пандемії. Це креативні індустрії, кіно й театри, музеї, спортивні центри та внутрішні залізничні й авіаперевезення. Ця підтримка буде значною, якщо врахувати, що ми ставимо за мету вакцинувати 20-24 млн українців", - зазначив прем'єр-міністр.

Денис Шмигаль підкреслив, що скористатися програмою зможуть всі громадяни України, щеплені двома дозами вакцини, незалежно від того, коли вони її отримали.

"Програмою зможуть скористатися через застосунок або портал "Дія" ті, хто мають відповідні COVID-сертифікати. "Дія" сформує віртуальну платіжну картку, якою можна буде скористатися для оплати послуг у визначених напрямках", - зауважив очільник уряду.

Новини за темою: Українцям нараховуватимуть 1000 грн за вакцинацію на віртуальні платіжні картки, - Шмигаль

Денис Шмигаль додав, що програма діятиме з 19 грудня цього року до 18 грудня наступного.

Нагадаємо, 15 листопада у своєму відеозверненні президент Володимир Зеленський заявив, що українці, які отримали дві дози вакцини проти коронавірусу, зможуть отримати по 1 тис. грн.