Цифрові сертифікати вакцинації стали доступними у додатку "Дія"

Сертифікат про вакцинацію доступний у "Дії"

Aleksey Vyskub/Facebook

Цифрові сертифікати доступні для громадян, які зробили щеплення від COVID-19

Цифрові сертифікати про вакцинацію від коронавірусу стали доступними для перших користувачів додатку "Дія". Про це повідомив заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб у Facebook

Перші цифрові сертифікати доступні для громадян,  вакцинованих від коронавірусу. Протягом липня планується запустити також ПЛР-тестування і для тих, хто перехворів.

"Головним викликом за підсумками перших днів бета-тестування стала якість даних про вакцинацію. Працюємо над цією проблемою, щоб всі вакциновані змогли побачити свої сертифікати, а також над мінімізацією подальших помилок лікарями під час внесення даних", - зазначив Вискуб. 

Новини за темою: В МЗС повідомили, з якими країнами Україна домовляється про визнання COVID-сертифікатів

Цього тижня розпочнеться проходження самооцінки готовності до визнання українських сертифікатів країнами-членами ЄС. Після цього нададуть офіційну оцінку, а також відбудеться процес укладання міжнародних угод.

Наразі запроваджено 2 види сертифіката: міжнародний - для подорожей (після завершення процедури визнання) та внутрішній - для використання всередині країни, наприклад, відвідування масових заходів.

Нагадаємо, нещодавно у Центрі громадського здоров'я повідомили, що українці, які зробили щеплення від коронавірусу, зможуть отримати сертифікати про вакцинацію для подорожей за кордон у липні.