Тореадори і сніжинки: Як обрати якісний новорічний костюм, – поради дизайнера

Україну на Новий рік накриють дощі Фото з відкритих джерел

Якісна річ не може коштувати дешево, кажуть майстрині

Для того, щоб обрати якісні, безпечні і комфортні новорічні костюми для дорослих і дітей, дизайнери радять звернути увагу на якість тканин, з яких вони пошиті, та якість швів. Також потрібно пам’ятати, що якісна річ не може коштувати дешево.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила кореспондентка Ірина Маньківська.

Дизайнер Людмила Хомик у розмові з кореспонденткою дала кілька порад, на що звертати увагу для того, щоб обрати якісне новорічне вбрання.

"Якщо костюм гарний, якщо він якісний, дешево він коштувати не може, тому що зараз ті люди, які до мене приходять, говорять про те, що дуже багато дешевих костюмів. Вони начебто і гарні, але вони із секонд-хенду. Тобто їх купують по кілограмах і здають у прокат. Я не знаю, чи їх перуть, чи здають їх у хімчистку, але такі приклади є", – зазначила дизайнер.

Новини за темою: З якими почуттями українці зустрічають новий рік, - дослідження

Жінка радить звертати увагу на якість тканин, з яких пошите новорічне вбрання, на роботу швачок - чи добре пришиті деталі, чи сам виріб якісно зшитий. А до костюмів для малечі, каже дизайнер, майстри пришивають гумочки із ґудзиками, а це дозволяє регулювати розмір, тож вбрання не тиснутиме і не спадатиме із дитини.

Як повідомляли, понад 80% українців планує зустріти новий 2021 рік вдома, в колі родини. Водночас майже кожен десятий (9%) сподівається провести новорічну ніч у гостях у друзів або родичів. Про це свідчать результати опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.

Читайте також: "Як в Європі святкуватимуть Різдво та Новий рік в умовах пандемії COVID-19".