TikTok анонсував запуск служби психологічної допомоги

Фото з відкритих джерел

Нові функції соцмережі допоможуть виявити користувачів, яким потрібна психологічна підтримка

Соціальна мережа TikTok анонсувала набір функцій, які допоможуть користувачам боротися з проблемами психічного здоров'я та думками про самогубство. Про це повідомляє "Суспільне".

Як повідомляє BBC, функції враховують керівництва з підтримки людей, які борються з розладами харчової поведінки. Існує також функція "втручання" при пошуку, яка направляє користувачів до ресурсів підтримки, якщо вони шукають такі терміни, як "самогубство".

Цей крок пов'язаний з тим, що конкурентна платформа Instagram нещодавно була проаналізована щодо впливу на добробут користувачів.

"Ми глибоко дбаємо про нашу спільноту і завжди шукаємо нові способи, за допомогою яких можемо сприяти їх добробуту. Ось чому ми вживаємо додаткових кроків, щоб людям було простіше знаходити ресурси в TikTok, коли вони їм потрібні", — йдеться в оголошенні TikTok.

Новини за темою: Найпопулярніша соцмережа: TikTok обігнав Facebook за кількістю завантажень у світі

Нагадаємо, за чотири місяці 2021 року зафіксовано вже 126 суїцидів або спроб серед дітей і підлітків. Про це заявила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.