Таїланд планує відкрити кордони для туристів протягом 120 днів

Таїланд заявив про готовність приймати іноземних туристів Фото з відкритих джерел

Уряд країни планує посилити кампанію з вакцинації населення

Таїланд відкриє кордони для туристів протягом 120 днів після запроваджених понад рік тому обмежень. Країна планує посилити кампанію з вакцинації населення. Про це заявив прем'єр-міністр Таїланду Прают Чан-Оча, повідомляє Reuters.

Прем'єр заявив, що країна планує щомісяця робити 10 мільйонів щеплень проти COVID-19 з липня і має на меті відновити дозвіл на в'їзд без карантину для повністю вакцинованих мандрівників.

"Відкриття країни - один із важливих способів зменшити величезні страждання людей, які втратили здатність отримувати дохід", - сказав Прают Чан-Оча.

Глава уряду прагне оголосити Таїланд повністю відкритим протягом 120 днів, а туристичні центри "зробити ще швидше", адже країна не може дозволити собі чекати повного завершення вакцинації та припинення розповсюдження вірусу.

Зазначається, що з 1 липня на популярному туристичному острові Пхукет стартує пілотни проект, в рамках якого більшу частину населення буде вакциновано. Минулого року Таїланд втратив близько 50 мільярдів доларів доходів через обмеження на в'їзд мандрівників.

Нагадаємо, з 9 червня Франція відкриває свої кордони для міжнародних туристів. Українці також можуть потрапити до країни, якщо вони були вакциновані вакцинами, затвердженими регулятором ЄС.