Ситуація з пандемією COVID-19 стає складнішою, - ВООЗ

РБК

Також світ все більше віддаляється від завершення пандемії

У Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) заявили, що ситуація з пандемією COVID-19 стає складнішою і що світ все більше віддаляється від її завершення. Про це заявила епідеміолог і технічний керівник ВООЗ по COVID-19 Марія Ван Керкхове, пише "Голос Америки".

За її словами, кількість нових випадків в Європі минулого тижня зросла на 21 відсоток, а в західній частині Тихого океану – на 30 відсотків.

"Ми знаходимося в дуже небезпечній ситуації, яка стає все більш і більш складною, і ми все більше віддаляємося від завершення цієї пандемії, ніж слід було б на даний момент", - сказала Ван Керкхове.

Епідеміолог також зазначила, що за останній тиждень кількість нових випадків захворювання в світі збільшилася на 11,5 відсотка, а кількість летальних випадків зросла на 1 відсоток.

Відступ викликаний такими факторами, як поява нових варіантів вірусу, змішання соціальних груп, недотримання заходів профілактики і недолік вакцин.

Раніше генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус заявив, що світ знаходиться ранній стадії нової хвилі пандемії COVID-19.