Ситуація з коронавірусом в Україні восени може бути гіршою, ніж навесні, - епідеміолог

Восени у світі може зрости смертність від коронавірусу Фото з відкритих джерел

За її словами, уникнути негативного сценарію допоможе дотримання українцями карантинних обмежень і збільшення темпів вакцинації

Лікар-епідеміолог Тетяна Чумаченко спрогнозувала погіршення ситуації з COVID-19 в Україні восени, у порівнянні з весною. За її словами, уникнути негативного сценарію допоможе дотримання українцями карантинних обмежень і збільшення темпів вакцинації. Про це лікар повідомила в коментарі "РБК-Україна".

"Якщо епідемічна ситуація буде розвиватися так само як зараз, то насправді показники захворюваності можуть бути навіть гіршими, ніж навесні цього року", - сказала Чумаченко.

Новини за темою: В Україні за добу вакцинували від коронавірусу понад 148 тисяч осіб

Вона зазначила, що уникнути негативного розвитку ситуації з коронавірусом дозволить дотримання українцями карантинних правил - носіння масок, дотримання соціальної дистанції. Крім того, позитивний вплив матиме збільшення темпів вакцинації.

"Тоді ми можемо очікувати поліпшення або принаймні стабілізації ситуацію", - додала вона.

Нагадаємо, за минулу добу в Україні підтвердили 15 908 випадків коронавірусу. Також напередодні 5 364 особи одужали. При цьому за добу зафіксували 250 летальних випадків, спричинених ускладненнями від COVID-19.