Ситуація з коронавірусом в Україні може погіршитися у липні, - KSE

Фото з відкритих джерел

Цьому може сприяти швидке поширення штаму коронавірусу "Дельта" в Європі

У липні в Україні може погіршитися епідеміологічна ситуація через швидке поширення штаму коронавірусу "Дельта" в Європі. Про це повідомив керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки Юрій Ганиченко під час брифінгу

Протягом минулого тижня в Європі кількість нових зареєстрованих випадків коронавірусу зросла на 44%. У більшості хворих діагностували штам "Дельта".

"Фіксується різкий спалах після тривалого спаду, за яким йшли Європа та Україна. До трійки країн, які були епіцентрами спалаху - Велика Британія, Португалія та Росія - додалася Іспанія", - заявив Ганиченко.

Новини за темою: ВООЗ звітує про стабілізацію ситуації з коронавірусом у світі

Наразі в Україні знижуються показники смертності від коронавірусу та зайнятості медичних ресурсів. Однак експерт наголосив, що ситуація з COVID-19 в Україні може змінитися наприкінці липня чи на початку серпня. 

"Період відпусток - небезпечний. Це зовнішня загроза і для України також. Захворювання поширюється від країни до країни", - додав Юрій Ганиченко. 

Нагадаємо, нещодавно головний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив, що пандемія коронавірусу триватиме щонайменше півтора року.