Світ зможе повернутися до нормального життя після пандемії COVID-19 протягом року, - гендиректор Pfizer

Фото з відкритих джерел

Проте, за його словами, в майбутньому можуть з'являтися нові варіанти коронавірусу і нові препарати

Генеральний директор Pfizer Альберт Бурла в інтерв'ю телеканалу ABC News заявив, що світ зможе повернутися до нормального життя після пандемії коронавірусу протягом року. Про це повідомляє видання "Гордон".

"Я думаю, що протягом року ми зможемо повернутися до нормального життя. Я не думаю, що це означає, що штами більше не будуть з'являтися. Це також не означає, що ми зможемо жити без щеплень", - заявив Альберт Бурла.

Новини за темою: Пандемія спричинила найбільше скорочення тривалості життя з часів Другої світової війни, - вчені

За його словами, в майбутньому можуть з'являтися нові варіанти коронавірусу і нові препарати, дія яких триватиме не більше року. Гендиректор Pfizer вважає, що людям доведеться щорічно проходити ревакцинацію.

"Але знову ж таки, це належить з'ясувати", - уточнив він.

Раніше глава американської компанії Moderna Стефан Бансель в інтерв'ю швейцарській газеті Neue Zuercher Zeitung говорив, що завершення пандемії COVID-19 слід очікувати через рік.

За його словами, до середини 2022 року в світі буде достатньо вакцин, щоб захистити все людство від COVID-19 і повернутися до нормального життя, а ті, хто не пройшов вакцинацію, отримають імунізацію природним шляхом. Це буде ситуація, аналогічна грипу.