Святкування Дня Перемоги об'єднало мільйони громадян України

"Опозиційна платформа - За життя"

9 травня тисячі людей у всіх містах України йшли до пам'ятників воїнам-визволителям, щоб покласти квіти і віддати данину пам'яті подвигу справжніх героїв. Усюди вшановували ветеранів.

"Опозиційна платформа - За життя"

У Києві святковий марафон "Опозиційної платформи - За життя" стартував вранці 9 травня від легендарного танка Т-34 на проспекті Перемоги. Потім депутати від ОПЗЖ разом з київськими ветеранами поклали квіти до обеліска "місту-герою Києву" на площі Перемоги і випустили в небо голубів, в пам'ять про полеглих у Великій Вітчизняній війні. Разом з жителями Києва опозиціонери принесли квіти до Могили Невідомого солдата в парку Слави і пам'ятника генералу Ватутіну.

"Опозиційна платформа - За життя"

Автопробіг "Спасибі за перемогу! Спасибі за життя!" підтримали в Дніпрі та Ужгороді, Запоріжжі та Полтаві, Одесі та Миколаєві, Маріуполі та Лисичанську, Харкові та Краматорську, Сумах та Кіровограді, Кривому Розі, Херсоні та Черкасах.

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя"

Напередодні Дня Перемоги активісти "Опозиційної платформи - За життя" у всіх містах і населених пунктах країни провели "Толоки пам'яті", під час яких довели до ладу могили воїнів-визволителів, облагородили території меморіальних комплексів. Провели акцію"мільйон квітів для героїв". Відвідали та привітали ветеранів Великої Вітчизняної, організували святкові концерти для учасників бойових дій, дітей війни. Ніхто не залишився без уваги опозиціонерів. День Перемоги ще раз показав, що для Українців це улюблене і всенародне свято.