Суд щодо обрання запобіжного заходу Гео Леросу перенесли

Фото з відкритих джерел

Прокурори планували просити суд призначити нардепу цілодобовий домашній арешт

Засідання суду, який мав обрати запобіжний захід народному депутату Гео Леросу перенесли на 18 листопада. Дату засідання змінили через те, що підозру нардепові вручили з порушеннями. Про це повідомляє "Суспільне".

"Вони об'єднали дві підозри у одну справу. Що доволі дивно. Тому що, відповідно, одна — це про хуліганство, інцидент із пальцем у Верховній Раді. Друга — у зв'язку із плівками Єрмака. До матеріалів справи не додали, що підозру по народному депутату може підписувати тільки генеральний прокурор. Якщо він відсутній, то виконуючий обов'язки", — розповів Лерос.

Прокурори планували просити суд призначити нардепу цілодобовий домашній арешт.

Сам Лерос, коментуючи навіщо показав середній палець президенту, сказав, що це було імпульсивне рішення.

"Я вважаю, що це було імпульсивне рішення. У інших обставинах я б осудив дії нардепа якби він зробив щось подібне. Але розглядаймо даний інцидент у контексті. У контексті того, що на мене напав депутат Слуги народу Микола Тищенко. Ніяких санкцій, його не відсторонили, кримінальну справу не відкрили. Мені неодноразово відключали мікрофон у Верховній раді. І знову пан Стефанчук для того, щоб не слухати критику Верховної Ради вирішив вислужитись перед Зеленським і відключив мені мікрофон", — пояснив Лерос.

Новини за темою: Гео Лерос показав Зеленському непристойний жест у залі парламенту (відео)

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань оголосило Леросу дві підозру. Одну — за хуліганство, через те, що під час засідання парламенту він показав середній палець президенту.

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту рекомендував парламенту відсторонити позафракційного народного депутата Гео Лероса від участі у п'яти пленарних засіданнях.