Столичний транспорт у червоній зоні не зупинятимуть, - КМДА

Фото з відкритих джерел

Транспорт продовжить працювати у звичному режимі

У Києві в разі переходу міста в червону зону карантину роботу транспорту не зупинятимуть. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник у коментарі "РБК-Україна".

За словами чиновника, транспорт продовжить працювати у звичному режимі. "Транспорт ми точно не будемо закривати, він буде працювати у звичному для себе режимі. У нас є на сьогодні приклади, які вже діють в Україні, в частині роботи установ та організацій. Ми проаналізуємо кращі варіанти і будемо точно їх застосовувати, в тому числі і світовій практиці", - висловився Поворозник.

Нагадаємо, завтра, 22 жовтня, Комісія з надзвичайних ситуацій Києва має ухвалити рішення про запровадження обмежень червоної зони карантину в столиці. За словами міського голови Києва Віталія Кличка, ситуація з розповсюдженням коронавірусу в столиці стрімко погіршується.

Новини за темою: Сумська область перейде в червону зону карантину

Раніше повідомлялося, що 15 жовтня до червоної зони карантину перейшла Херсонська область. А 18 жовтня до неї долучилися ще чотири: Запорізька, Одеська, Донецька і Дніпропетровська. Про ймовірність загальноукраїнського локдауну читайте в нашому матеріалі.