Столичні комунальники почали прибирати з вулиць самовільно встановлені конуси на паркомісцях, - КМДА

Телеграм-канал Костянтин Усов

За словами заступника голови КМДА Костянтина Усова, сьогодні відбувся перший рейд центральними вулицями, а далі ця робота буде проводитися у всіх 10 районах Києва

У рамках комплексної програми з упорядкування транспортної і паркувальної інфраструктури міста комунальні служби почали проводити рейди з очищення вулиць і паркомісць від самовільно встановлених конусів. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму телеграм-каналі, передає Офіційний портал Києва.

"Ми конфісковуватимемо конуси, таблички та усілякий мотлох, яким деякі організації фактично приватизовують наш спільний простір. Будемо робити це планомірно, системно, щотижнево", – запевнив Костянтин Усов.

За його словами, сьогодні відбувся перший рейд центральними вулицями, а далі ця робота буде мультиплікована на всі 10 районів Києва.

"Наша мета – зробити так, щоб всі автомобілісти і взагалі всі мешканці Києва розуміли, що міські вулиці належать нам усім. Не якомусь шикарному ресторану чи банку, салону краси чи бізнес-центру. А кожному з нас. І ніхто не має права його приватизовувати підручними засобами", – заявив заступник голови КМДА.

Костянтин Усов також зазначив, що при цьому місто пропонує цивілізовану, прозору й зрозумілу альтернативу у вигляді уніфікованого міського знака про передплачене паркування. Він буде використовуватися виключно на підставі офіційного договору про бронювання профільним комунальним підприємством, і кошти за це йтимуть безпосередньо у бюджет міста.

"Цей уніфікований знак Київський міський голова презентував тиждень тому, і до кінця місяця ви вже побачите перші випадки його використання. З початку наступного місяця все передплачене паркування буде здійснюватися виключно за умови наявності такого знака", – заявив заступник голови КМДА.

Новини за темою: Паркування у столичних дворах: Паркомісця під будинками киян можуть стати платними

Нагадаємо, в Києві затвердили нові зони паркування автомобілів.