Степанов: Ситуація з поширенням коронавірусу на території України погіршується

Максим Степанов Страна.ua

Протягом минулого тижня значно зросла кількість нових випадків хвороби

Найближчим часом на Україну чекає дуже важкий період, оскільки ситуація з поширенням COVID-19 у країні погіршується. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"Ситуація з поширенням COVID-19 на території України погіршується. Нас чекає ще дуже важкий період. Сьогодні у нас встановлений антирекорд щодо кількості померлих: вперше в країні цифра перетнула (позначку в - ред.) 300 громадян, які пішли з життя через COVID за одну добу", - сказав Степанов.

За його словами, протягом минулого тижня значно зросла кількість нових випадків хвороби. Зокрема, на 26 тисячі у порівнянні з позаминулою. 

Очільник МОЗ також зауважив, що зросла також кількість госпіталізованих пацієнтів. Так, станом на 22 березня у лікарнях було 36 600 із COVID або підозрою на нього. 

Водночас збільшилась кількість летальних випадків, на 300 осіб більше, ніж позаминулого тижня. 

Новини за темою: В Україні за добу від COVID-19 вакцинували майже 11 тисяч осіб

Нагадаємо, в Україні 22 березня підтвердили 11 476 випадків коронавірусу. Серед хворих 606 - діти, а 357 - медпрацівники. Найбільше нових хворих виявили в Одеській (1122), Львівській (995), Харківській (843), Київській (727) областях та м. Київ (1050).