Старих маршруток поменшає: З вулиць Києва прибрали недобросовісних перевізників

фото з відкритих джерел

За словами заступника голови КМДА Костянтина Усова, на конкурс заявляли одні автобуси, а документи підкладали на інші

Київ розірвав договори на 21 автобусному маршруті та прибирає з вулиць 172 маршрутки з підробленими документами. Про це пише "Вечірній Київ".

Заступник голови КМДА Костянтин Усов повідомив, що на ці маршрути буде спрямований рухомий склад "Київпастрансу" та інших приватних перевізників. Рішення про розірвання договорів ухвалили за результатами перевірки документів у рамках аудиту з боку Департаменту внутрішнього фінансового контролю КМДА.

Чому розірвали договори, заступник голови КМДА пояснив так: на попередні конкурси порушники подавали сфальшовані дані, невірно вказували держномери, пасажиромісткість автобусів, період оновлення автопарку, інформацію щодо екологічності машин. Тобто на конкурс заявляли одні автобуси, а документи підкладали на інші.

Наразі тривають аудиторські перевірки перевізників, і у КМДА закликали поліцію та Мінінфраструктури контролювати дотримання законодавства у сфері пасажирських перевезень разом з КМДА.

Триває аудиторська перевірка підприємств-порушників, і щоб не допустити провокацій і фізичного знищення ще не перевірених документів, Комунальна служба перевезень посилила охорону підприємства.

Після проведення останнього "гарячого" конкурсу, що відбувся влітку, безпрецедентної дискваліфікації двох третин перевізників і залучення спецсил МВС для протидії "тітушкам", які намагалися його зірвати, КМДА звільнила попередній склад Київської служби перевезень. У влади столиці були всі підстави вважати, що команда КСП працювала в інтересах окремої групи перевізників, а не киян.

Новини за темою: У Києві п'яний водій маршрутки возив людей містом, його затримали

Нагадаємо, влітку цього року у Києві презентували маршрутні автобуси нового зразка від перевізників, які перемогли у конкурсі на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.