Станцію метро "Славутич" у Києві закрили: Знайшли підозрілий предмет

Правоохоронці проводять перевірку

Фото з відкритих джерел

У столичному метрополітені повідомили, що станцію "Славутич" закрили для пасажирів. Поки що невідомо, коли відкриють станцію. Про це інформує прес-служба КМДА.

"Виявлено підозрілий предмет. Правоохоронці проводять перевірку. Про відновлення роботи станції у звичайному режимі буде повідомлено додатково", - йдеться в повідомленні підземки.

Зазвичай після отримання повідомлення про мінування станції проводиться евакуація пасажирів, а станція зачиняється на вхід і вихід. Подальші роботи проводять фахівці з вибухотехнічної служби Національної поліції України в Києві.

Нагадаємо, нещодавно до "Укрзалізниці" надійшло повідомлення про замінування. У зв'язку з цим роботу Центрального та Південного залізничних вокзалів, а також Дарницького вокзалу у Києві тимчасово обмежили.

До того у Харкові повідомили про замінування "ковідних" лікарень та супермаркету. Як повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації, попри повідомлення про замінування допомога хворим у медустановах надавалася в повному обсязі.