"Станемо рабами на своїй землі". Українці висловили своє ставлення до відкриття ринку землі

Фото з відкритих джерел

З липня цього року в Україні відкриється ринок землі. Влада запевняє, що це правильне рішення, яке дозволить і наповнити український бюджет, і розумніше розпоряджатися тими природними багатствами, які ще залишилися в нашій країні. Прості ж українці впевнені, що нашу землю скуплять багаті бізнесмени та іноземці, а народ залишиться рабом на власній землі. Своєю думкою люди поділилися в передачі "Чуємо кожного".

"Зеленський обіцяв, що буде народовладдя, що він буде дослухатися до народу. А в підсумку незаконно протягнув закон про землю. Люди повсякчас просять: зверніть увагу на тих людей, які живуть у селі. Село - це основа з основ. Але їх просто ігнорують", - нарікає киянин.

"Ми маємо свій пай, ми хочемо працювати на своїй землі. Наші батьки заробили потом цю землю, а в підсумку приїде якийсь іноземець і забере все. Станемо рабами на своїй землі", - констатує жителька Миколаївської області.

"Українцям нема за що пережити карантин. Прості люди купити землю не зможуть. Її скуплять олігархи", - впевнений житель Дніпропетровської області.

"Земля - це єдине багатство, яке у мене є, і більше у мене нічого немає. І я її не продаватиму, я хочу залишити її на пам'ять про себе своїм онукам", - каже пенсіонерка з Дніпропетровської області.

"Скуплять іноземці, та й все. У нас народ бідний, тому купити землю не зможе", - каже одесит.

"Це наша земля, це ж чорнозем, така цінність! Це дорожче, ніж газ, ніж нафта, ніж усе!" - заявляє одеситка.