Стали відомі результати ЗНО-2021 з української мови і літератури, історії України та біології

Фото з відкритих джерел

Результати доступні на інформаційних сторінках учасників ЗНО

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання-2021 отримали результати тестів із української мови, української мови і літератури, історії України та біології. Про це повідомила прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Зазначається, що дізнатися результати учасники ЗНО можуть на своїх інформаційних сторінках. Також можна завантажити картки результатів і сканкопії бланків відповідей.

При цьому учасники тестування з української мови і літератури отримали два результати ЗНО за шкалою 100-200 балів: з української мови і з української мови та літератури. Будь-який із цих результатів можна буде використовувати під час вступної кампанії залежно від умов прийому до освітнього закладу.

У разі сумніві у правильності встановлення результату тестування, учасник ЗНО може подати апеляційну заяву в письмовій формі протягом 5 календарних днів від дня оголошення балів. Щодо результатів з української мови, української мови і літератури, історії України та біології останнім днем подання апеляції є 29 червня. Після розгляду апеляції результат можуть залишити без змін, збільшити або зменшити.

Новини за темою: Стали відомі порогові бали з п'яти предметів ЗНО-2021

Нагадаємо, Міністерство освіти та науки опублікувало відеороз'яснення щодо того, які прохідні бали потрібні для вступу до вищих навчальних закладів під час вступної кампанії-2021. Для того щоб мати можливість узяти участь у конкурсі на бюджет, вступникам необхідно отримати щонайменше 125 балів.