США спростять правила в'їзду для мешканців ЄС та України

Заборона на поїздки до США діє з березня 2020 року

Фото з відкритих джерел

Сполучені Штати і Європейський Союз домовилися про скасування обмежень на поїздки для вакцинованих європейців. Це рішення важливе для жителів України, які подорожують до США через європейські аеропорти. Про домовленість Брюсселя і Вашингтона виданню Politico повідомили три високопоставлені представники ЄС, пише "Європейська правда".

Заборона на поїздки до США діє з березня 2020 року і була продовжена президентом Джо Байденом після його інавгурації в січні.

Через заборону подорожей із ЄС до США діяла також заборона подорожей через ЄС для громадян України. Їм доводилося подорожувати в обхід європейських хабів, головним чином через Стамбул. Виняток - лише ті пасажири, що становлять національний інтерес для США; вони отримували індивідуальний дозвіл на подорож через європейські аеропорти.

Європейські дипломати і Європейська комісія протягом декількох місяців домагалися скасування заборони, яку вони вважають необґрунтованою. 

Очікується, що зняття обмежень буде застосовуватися до громадян Шенгенської зони, а також до жителів Великої Британії і Ірландії.

Новини за темою: Більше не зобов'язані подавати запит на звільнення від ПЛР-тесту: Ізраїль змінив правила для туристів

Нагадаємо, що влада Індії планує відкрити країну для іноземних туристів уперше за півтора року на тлі скорочення випадків захворювання на коронавірус. Офіційне оголошення про дозвіл іноземним туристам відвідувати Індію може надійти протягом наступних 10 днів.