США мають намір домогтися визнання необхідності вакцинації 70% населення світу для припинення пандемії COVID-19

В Україні триває вакцинація проти коронавірусу Фото з відкритих джерел

Мета команди Байдена полягає в тому, щоб переконати багатші країни жертвувати, а не продавати будь-які надлишки вакцини

США на майбутньому саміті з питань боротьби з пандемією COVID-19 мають намір домогтися визнання, що для перемоги над поширенням інфекції необхідно забезпечити вакцинацію 70% світового населення. Про це, посилаючись на The New York Times, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Міжнародний саміт, присвячений боротьбі з пандемією COVID-19 і питань глобальної вакцинації, заплановано на 22 вересня.

"Під час саміту президент Байден закличе голів держав, глав урядів і міжнародних організацій, лідерів бізнесу, благодійних і неурядових організацій зібратися разом, щоб взяти на себе зобов'язання покласти край пандемії COVID-19", - йдеться в запрошенні на саміт.

Повідомляється, що зустріч відбудеться в віртуальному форматі.

Новини за темою: У США військовослужбовців зобов'язали до 15 грудня вакцинуватися від COVID-19

За даними порталу Axios, у Вашингтоні хочуть, щоб країни, які беруть участь у саміті, пообіцяли, що COVAX (глобальний механізм щодо забезпечення доступності вакцин проти COVID-19) має бути основним засобом поширення вакцин.

Портал зазначає, що мета команди Байдена полягає в тому, щоб переконати багатші країни жертвувати, а не продавати будь-які надлишки вакцини. Також джерела Axios повідомили, що США мають намір запросити на саміт Росію і Китай.

Нагадаємо, у ВООЗ заявили, що на даному етапі всесвітньої вакцинації від COVID-19 цей процес покликаний захистити людей від важких форм захворювання, а формування колективного імунітету не є пріоритетною метою.