Справа про закупівлю неякісних катерів для ЗСУ: Главу "Кузні на Рибальському" заарештували із заставою в 443 млн гривень

ДБР

Суд розглянув клопотання слідчих та задовольнив його у повному обсязі

Печерський суд обрав запобіжний захід вже другому підозрюваному у справі щодо продажу для ЗСУ неякісної військової техніки. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Голові правління ПрАТ "Кузня на Рибальському" обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці з альтернативою внесення застави у сумі понад 443 млн гривень.

Таким чином, Печерський суд розглянув клопотання слідчих та задовольнив його у повному обсязі.

У п’ятницю, 2 липня, слідчі ДБР повідомили про підозру колишньому заступнику Міністра оборони, голові правління ПрАТ "Кузня на Рибальському" та ще двом колишнім начальникам Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки МОУ.

Посадовців слідчі ДБР підозрюють у змові та організації поставок до армійських підрозділів протягом 2016-2018 років військової техніки низької якості.

Йдеться про бойові катери та автомобілі невідкладної медичної допомоги, які не відповідали встановленим вимогам та не можуть використовуватися у Збройних Силах України.

У підсумку такі дії посадовців завдали державі збитків на суму понад 475 млн гривень.

Нагадаємо, що 5 липня Печерський суд арештував під заставу одного з колишніх директорів департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони на два місяці.