Справа Майдану: Суд може винести вирок п'ятьом "беркутівцям" у 2022 році

Представники "Беркуту" Фото з відкритих джерел

Оголошення вироку очікується у першій половині року

Суд може винести вирок п'ятьом колишнім бійцям спецпідрозділу "Беркут", причетним до розстрілів на Майдані, вже у 2022 році. Про це заявив керівник департаменту у справах Майдану Олексій Донський

Оголошення вироків очікується у першій половині наступного року. 

"На сьогодні Святошинським районним судом Києва задоволено клопотання прокурора та надано дозвіл на заочне судове провадження щодо трьох колишніх "беркутівців", звинувачених у скоєнні масових вбивств 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській. Маються на увазі ті особи, які в рамках обміну полоненими були передані на окуповану територію і ховаються там", - сказав Олексій Донський. 

Новини за темою: Під час розстрілів на Майдані Янукович 11 разів телефонував Путіну, - Офіс генпрокурора

Раніше повідомлялося, правоохоронці завершили розслідування проти екс-президента України Віктора Януковича та екс-очільників правоохоронних органів у справі Майдану. Вони хотіли припинити протест, який ставив під загрозу перебування Януковича при владі. Для цього вони застосували фізичне насильство, військову техніку та зброю. 

Нагадаємо, внаслідок злочинних дій 18-20 лютого 2014 року у Києві загинули 67 людей, ще 887 цивільних та 132 правоохоронці були поранені.