Сполучені Штати вже поставили до України 2,2 млн доз вакцини, - Блінкен

Ентоні Блінкен

Ведомости

За словами держсекретаря, цей крок підтверджує прихильність США до перемоги над глобальною пандемією і допомоги Україні

США поставили Україні в цілому 2,2 млн доз вакцин від коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен в Twitter.

"Я радий повідомити, що друга партія вакцин проти COVID-19 була доставлена в Україну в рамках нашої програми. Сьогодні кількість вакцин, відправлених в Україну, наближається до позначки 2,2 мільйона доз. Цей крок підтверджує прихильність США перемозі над глобальною пандемією і допомозі Україні", - написав Блінкен.

Новини за темою: У Новій Зеландії зафіксували першу смерть після вакцинації Pfizer

Нагадаємо, в Україну 29 серпня доставили 188 370 доз вакцини проти коронавірусу Pfizer-BioNTech. Отримана партія вакцини буде використана для імунізації українців у центрах масової вакцинації та щеплення організованих колективів.

До цього міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що МОЗ розірве контракт на поставку вакцин проти коронавірусу CoviShield від компанії Serum Institute India. 

Також у МОЗ розповіли, що в Україні близько 14% дорослих вакцинували проти коронавірусу першою дозою. Вакцинованого населення недостатньо для формування колективного імунітету.