Сьогодні в Україні відбудеться додаткова сесія ЗНО з української мови і літератури

Фото з відкритих джерел

Пороговий бал "склав/не склав" з української мови становить 17 тестових балів, з української мови і літератури – 27 тестових балів

В Україні сьогодні, 9 липня, відбудеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з української мови/української мови та літератури. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти. 

"Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Звертаємо увагу, що в запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, у який учасникові / учасниці ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску", - зазначили в УЦОЯО.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті учасника/учасницю не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

"Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися", - повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

У відомстві також нагадують, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Із завданнями сертифікаційної роботи і правильними відповідями до тесту можна буде ознайомитися в розділі "ЗНО-2021". Пороговий бал "склав/не склав" з української мови становить 17 тестових балів, з української мови і літератури – 27 тестових балів.

Нагадаємо, 8 липня в Україні відбулась додаткова сесія ЗНО з фізики.