Сьогодні в Україні відбудеться додаткова сесія ЗНО з математики

ЗНО вже завершується Фото з відкритих джерел

За результатами проходження тесту учасники отримають результат ЗНО з математики за шкалою 100-200 балів та оцінку державної підсумкової атестації з математики за шкалою 1-12 балів

Сьогодні, 7 липня, відбудеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з математики/математики (завдання рівня стандарту). Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, у який учасникові/учасниці ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред’явлення оригіналу сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у сертифікаті, учасника/учасницю не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

В УЦОЯО радять учасникам взяти із собою 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Також у Центрі оцінювання якості освіти нагадали, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

За результатами проходження тесту з математики учасники отримають результат зовнішнього незалежного оцінювання з математики за шкалою 100-200 балів та оцінку державної підсумкової атестації з математики за шкалою 1-12 балів. Із завданнями сертифікаційної роботи та правильними відповідями до тесту можна буде ознайомитися в розділі "ЗНО-2021. Математика". 

Нагадаємо, 5 липня в Україні відбулась додаткова сесія ЗНО з іспанської мови.