Сьогодні в Україні відбудеться додаткова сесія ЗНО з фізики

Скоро стануть відомі результати ЗНО Фото з відкритих джерел

Пороговий бал "склав/не склав" з фізики становить 12 тестових балів

Сьогодні, 8 липня, в Україні відбудеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Допуск учасників до пункту проведення розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті" учасника / учасницю не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

"Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися", - нагадали в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Також зазначається, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Із завданнями сертифікаційної роботи і правильними відповідями до тесту можна буде ознайомитися в розділі "ЗНО-2021. Фізика". Пороговий бал "склав/не склав" з фізики становить 12 тестових балів.

Нагадаємо, 7 липня в Україні відбулася додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з математики.