Смертність від COVID-19 може зростати навіть після стабілізації ситуації: Ляшко пояснив чому

Смертність може продовжувати зростати навіть після стабілізації ситуації впродовж двох тижнів

Віктор Ляшко

Фото з відкритих джерел

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко повідомив, що смертність від COVID-19 може зростати навіть після стабілізації ситуації з новими випадками заражень. Він назвав причину. Про це повідомляє "РБК-Україна", посилаючись на брифінг міністра.

"Смертність може продовжувати зростати навіть після стабілізації ситуації впродовж двох тижнів", - повідомив він.

Також Ляшко пояснив, чому так відбувається.

"Спочатку реєструється випадок, після цього настає госпіталізація, і через певний час після цього може бути летальний наслідок хвороби. Середній час від появи симптомів до смерті у жовтні складав 14 днів", - зазначив голова МОЗ.

Новини за темою: У Києві та ще 22 областях перевищено рівень госпіталізацій, - МОЗ

Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 15 листопада, лабораторно підтвердили 16 308 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. При цьому за добу зафіксували 838 летальних випадків - це максимум за весь час пандемії.

Також повідомлялося, що за кількістю нових випадків коронавірусу за добу Україна посідає 9 позицію серед інших держав, а серед країн Європи - 7. При цьому за летальними випадками Україна займає 3 позицію у світі і 2-гу в Європі. 

Нещодавно міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко заявив, що вперше за три місяці виписок з COVID-лікарень в Україні більше, ніж госпіталізацій. Це є позитивним сигналом проходження піку захворюваності на COVID-19 в Україні.